start -  o nas -  regulamin -  kontakt -  przyjaciele -  aukcje -  pomoc -  szukaj -  koszyk

Aktualizacja: 2012-05-17 22:53:43

  • Tytuł: OXFORD REPETYTORIUM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO MATURA 2007


  • Danuta Gryca i Joanna Sosnowska
  • Poziom: Lower-Intermediate to Upper-Intermediate

  • STARE WYDANIE MATURA 2007
  • Książka wraz z audio CD stanowi niezbędną pomoc w przygotowaniu do matury ustnej i pisemnej na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Przeznaczona jest do pracy na lekcji lub samodzielnej nauki w domu. Oprócz ćwiczeń znajduje się tu spora dawka praktycznych informacji na temat nowej matury.
  • Każdy rozdział zawiera zadania przygotowujące do matury ustnej i pisemnej. Wszystkie typy zadań ćwiczone są wielokrotnie.
  • Tematyczne ujęcie rozdziałów pozwala na powtórzenie i utrwalenie słownictwa z zakresu tematów występujących w Standardach egzaminacyjnych w Informatorze maturalnym.
  • Ramki Informacja o egzaminie i Strategie egzaminacyjne w każdym rozdziale zawierają zwięzłe informacje o maturze oraz wskazówki egzaminacyjne, które są następnie ćwiczone i utrwalane.
  • Writing Bank zawiera pomocne wskazówki i zwroty oraz przykłady wszystkich typów tekstów, jakie mogą się pojawić na egzaminie.
  • Dodatkowa pomoc dla uczniów samodzielnie przygotowujących się do matury znajduje się w Kluczu zawierającym odpowiedzi do ćwiczeń wraz z wyjaśnieniami i tekstami nagrań.

  • Repetytorium
    * Przykładowe zadania do matury ustnej i pisemnej w każdym rozdziale umożliwiają systematyczne i częste ćwiczenie typowych zadań maturalnych. Podział na rozdziały umożliwiające powtórkę słownictwa w zakresie tematyki maturalnej. Rozbudowany zestaw dodatkowych "banków" na końcu podręcznika zawiera: listę strategii egzaminacyjnych, modelowe teksty, zwroty niezbędne do matury ustnej, listę słów pogrupowanych według tematów maturalnych, dodatkowe zadania leksykalno-gramatyczne.
    * Po wykonaniu wszystkich ćwiczeń uczniowie mogą sprawdzić swoje umiejętności, wykonując zadania w teście zatytułowanym Przykładowy egzamin maturalny.
    * Klucz zawierający odpowiedzi do ćwiczeń wraz z wyjaśnieniami i tekstami nagrań.
  • Audio CD
    * Nagrania do zadań ćwiczących rozumienie ze słuchu.
    * Przykładowe ustne odpowiedzi uczniów

Zamówienie na:
Tytuł: OXFORD REPETYTORIUM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO MATURA 2007
Wydawnictwo: Oxford University Press
ISBN-13: 9780194404105

Cena: 56.43 zł (rabat 5%)
Cena katalogowa: 59.40 zł



OXFORD REPETYTORIUM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO MATURA 2007


Powiązane tytuły:
OXFORD EXCELLENCE FOR MATURA + EXAM EXTENDER MATURA 2012  9780194404198  59.92 zł
OXFORD EXCELLENCE FOR MATURA MATURA 2012  9780194404181  52.43 zł
OXFORD REPETYTORIUM MATURA PODSTAWOWA WYDANIE 2012  9780194431170  45.22 zł
OXFORD REPETYTORIUM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO MATURA 2007  9780194404105  56.43 zł